KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6888846

nr 688 8846

Blandteknik

1800-tal, osignerad, Romantiskt motiv, 27 x 17

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 28 mars 2011

27/3 17:49:50 1      Vinnande bud